Úvod » Akce » AKCE » Workshop s indickým učitelem Meditace, pránájáma, jógová filosofie

Dnes je čtvrtek 21. 03. 2019 - Svátek má Radek, zítra Leona

AKCE

Workshop s indickým učitelem Meditace, pránájáma, jógová filosofie

Sobota 4.5.2019, 10:00 – 18:00

Workshop s indickým učitelem Kabirem Bharti Meditace, pránájáma, jógová filosofie

Workshop je zaměřen na seznámení posluchačů se základními technikami meditace, pránájámy (dechových technik), jógové filozofie. Dozvíte se, proč je meditace důležitá, jak pomocí meditace a dechu můžete léčit fyzické i psychické onemocnění. Naučíte se, jak pomocí dechu ovlivnit svou mysl a vykonat v ní pozitivní změny, díky kterým se budete cítit radostnější, klidnější, šťastnější a koncentrovanější v běžném životě. Naučíte se meditační a dechové techniky k odbourání stresu a uvolnění napětí a spoustu dalšího.

Kurz je určen pro všechny zájemce. Překlad do češtiny je zajištěn.

Lektor: Kabir Bharti

Kabir je zkušený učitel z indické Puny. Zabývá se Oshovými meditacemi a také Tibetskými a Vipassanskými meditačními technikami, které s radostí a nadšením sdílí s lidmi z celého světa. Vyučuje také jógu a je kvalifikovaným terapeutem, věnuje se práci s tělem, zejména pracuje s technikou biodynamické rebalanční terapie. Své zkušenosti čerpal hlavně v meditačním Osho resortu, kde mnoho let pracoval a kde získal spoustu znalostí a zkušeností nejen z oblasti meditací, ale také načerpal mnoho o masážích, józe, tai-chi a různých terapiích.

Kabir se již od dětství zajímá o vše, co souvisí s meditací a probouzení vyššího vědomí. Pomáhá lidem najít to, co je pro ně nejlepší na jejich cestě ke klidu a štěstí, s porozuměním, vřelostí a humorem.

Cena: 1.200,–Kč

Místo konání: SPORT PERFEKT, Sady Svobody 4, Opava Centrum

Přihlašovat se můžete na mailu info@kabiryoga.com


 
 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.