Úvod » Akce » AKCE » Sobotní speciál Jógový tanec na vlně dechu cesta ke svobodě

Dnes je sobota 18. 01. 2020 - Svátek má Vladislav, zítra Doubravka

AKCE

Sobotní speciál Jógový tanec na vlně dechu cesta ke svobodě

Sobota 25.1

od 15:30– 16:45 hod

V pátek 10.1 jsem při vlčím úplňku vytvořila novou lekci. kterou jsme si společně zacvičili v pátečním kurzu Jóga srdcem a jelikož se lekce líbila rozhodla jsem se jí zacvičit na otevřené lekci, která je určená pouze pro ženy.

Ráda bych Vás pozvala Na uvolněním a pročištěním toku prány budeme hledat tep harmonie. Splétáním vědomí s vlákny

  • ladných ásán,
  • rytmického dechu a pohybu,
  • relaxace

V sobotu 25.1 od 15:30 – 16:45 hod

Cena z čipové karty SPORT PERFEKT a pro kurzistky 150,–Kč Cena ostatní 190,–Kč

Omezená kapacita míst pouze 20.

Přihlášky, rezervace míst přes on-line systém od 13.1

Co Vás čeká? Odevzdáme re rezonanci tvořivého toku vědomí, kdy se na sebe ladí jednotlivá vlákna jógy a mysl a tělo se uvolňují ve spontánním vyjádření a průzračném klidu. Nalezněte svou svobodu. Nalezněte sami sebe. Při vědomé harmonizaci se stáváte světlem svého pravého Já a vstupujete do záře synchronizovaného vědomí. Realizujte své skutečné Já a dejte zazářit své esenci!

Tato lekce spojuje jógu tance, ve které splývají energie Šivy a Šakti a člověk se noří do všeobjímajícího „oceánu“ vědomí. Využila jsem plynulé, rytmické a organické pohyby k harmonizaci mysli, těla a duše. Spojením dechu a pohybu,se navracíme ke své pravé podstatě – tělo se ladí jako nástroj a vyjadřuje esenci našeho bytí, spolu s původní tvořivostí a opravdovostí. Tanec jógy ke svobodě je harmonickým spojením ásán v pohybu, rytmického dechu, energizujících tanečních cvičení, volného tance, relaxace,
Posiluje, protahuje a osvobozuje tělo a mysl od bloků, uvolňuje napětí a otevírá nás pokojnému, bdělému prostoru a ladnému toku života.

Těším se na Vás :-) S láskou Věra

Upozornění. Nejedná se o intuitivní tanec, ale jde o jógovou vedenou lekci.


 
 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.