Úvod » Novinky » Podzimní kurz Poznejme své tělo

Dnes je pondělí 22. 10. 2018 - Svátek má Sabina, zítra Teodor

Novinky

Podzimní kurz Poznejme své tělo

11. Lekci čtvrtky 16 – 17.25 obsazeno. Děkujeme :-)

/ záři – prosinec /

Nebude 18.10., 25.10., 1.11

Posledni lekce 13.12.

KURZ – POZNEJME SVÉ TĚLO

SPORT PERFEKT – Sady Svobody 4 – Opava

Již třetí běh bude zahájen 13.9. 2018

Své auto vozíme pravidelně na servis, zatímco své tělo zanedbáváme. Pozornost mu začneme věnovat, až se samo ozve bolestivostí či omezeným pohybem. Co takhle místo červené pilulky či turistiky po doktorech vzít odpovědnost za své tělo a naučit se jej používat v souladu s 3D anatomií a pomocí jednoduchých technik a cviků si pomoci sám – i o tom je tento speciální kurz s pohybovou specialistkou Martinou Fallerovou který vytvořila na základě svých zkušeností z osobních tréninků a problémů svých klientů.

Kurz má 11. lekcí a každá z nich je zaměřena na problematiku určité části těla. Lekce budou probíhat ve čtvrtky 16 – 17.25 ve SPORT PERFEKTU. Počet míst je omezený na 20 klientů pro větší komfort. Pokud nebude kurz plně obsazen, budou volná místa nabídnuty jednotlivě a na témata, která Vás zajímají se budete moci přihlásit.

 1. lekce 13.9. – PĚNOVÝ VÁLEC A JEŽEK V AKCI – jak si sami můžeme uvolnit napětí v těle způsobené stresem, jednostrannou zátěží v práci či sportu
 2. lekce 20.9. – PÁNEVNÍ DNO – důležité centrum našeho těla. Bez funkční a pružné základny se opravdu naše tělo neobejde.
 3. lekce 27.9. – DECH – BRÁNICE – PÁNEVNÍ DNO – Naučme se prohloubit dech, probuďme bránici, pánevní dno a udělejme krok k odstranění časté příčiny bolesti zad a k pevnému středu těla. Technika dechu, souhra bránice a pánevního dna pomůže i k plochému bříšku klientů s rozestupem bříšní stěny / diastázou / a po porodu.
 4. lekce 4.10. – PLOCHÉ BŘICHO – souhra pánevního dna, bránice a hlubokých svalů břicha je klíčem k plochému bříšku. Návod jak zpevnit břicho i pro klientky po porodu či s rozestupem břišní stěny (diastázou)
 5. lekce 11.10. – PÁNEV A KYČELNÍ KLOUB – mobilita a postavení pánve včetně uvolněných kyčelních kloubů má vliv na celou naši páteř včetně postavení hrudníku a hlavy. Správná funkce kyčelního kloubu je důležitá i pro naše kolena. Naše chůze bude o to ladnější.
 6. lekce 8.11. – HRUDNÍK A ROTACE – elastická a rozpohybovaná hrudní páteř včetně žeber do všech směrů, rotace v segmentech, které jsou pro to určeny má zásadní vliv na náš dech, bederní a krční páteř včetně postaveni a problémům s rameny.
 7. Lekce 15.11. – RAMENNÍ KLOUB – mobilita, síla ramene a správné postavení lopatky a hlavice pažní kosti v denních, pracovních či sportovních stereotypech má vliv i na krční páteř či problémy s lokty, zápěstím,prsty…
 8. Lekce 22.11.. – CHODIDLO – funkční a silná klenba našeho chodidla tvoří stabilní základ našeho těla. Pokud nejsou funkční a pevné základy – nemůže dobře fungovat ani zbytek našeho těla.
 9. Lekce 29.11. – DOLNÍ KONČETINA – souhra funkčního chodidla a kyčelního kloubu nám stabilizuje koleno a to se projeví i na postavení pánve a celé páteře.
 10. Lekce 6.12. – RUKA – i naše dlaň má klenbu a bez ní to opravdu nejde. Naučme se jak opět zaktivovat klenbu dlaně a jak používat celou horní končetinu v denních a pracovních stereotypech – ruka k ústům, na počítač, volant, nošení břemen,…
 11. Lekce – 13.12.. – ŽIDLE – i v kanceláři si můžeme dobře protáhnout a zpevnit své tělo

Cena kurzu 1650,–Kč

Přihlášku zašlete email vera@sportperfekt.cz poté Vám potvrdíme zdali je ještě volné místo a my Vám pošleme pokyny k platbě.


 
 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.