Úvod » Novinky » Nový kurz JIN JÓGY s Věrou

Dnes je úterý 22. 08. 2017 - Svátek má Bohuslav, zítra Sandra

Novinky

Nový kurz JIN JÓGY s Věrou

Objevte kouzlo JIN Jógy :-)

Středa od 13.9– 20.12. nebude 8 a 15.11

od 19:30– 20:45 hod

Cena kurzu 1300,–Kč ´/13 x

Těší se na Vás lektorka jógy a certifikovaná lektorka JIN JÓGY Věra Macošková

Přihlášky email vera@sportperfekt.cz , poté Vám potvrdíme zdali je místo a zašleme informace k platbě.

Omezená kapacita míst!

Co je to JIN JÓGA?

Praktikování jin jógy se od běžně známých jangových lekcí, kde zapojujeme především svaly, liší svou tichostí, klidem, ale respektem k potřebám vlastního těla. Oslovuje především jinové časti těla, což jsou ty části, které leží nejblíže vnitrnímu jádru: kosti, klouby, pojivové tkáně a především povázky ( fascie) Na rozdíl od svalů, které jsou jangové a mají rády pohyb, oslovíme pojivovou tkáň tichým klidným přijetím. Jakmile zaujmeme bezpečnou a vyváženou pozici, můžeme uvolnit svaly v oblasti , s nímž daná pozice pracuje, a jemně a nenásilně podpořit přítok výživy do pojivové tkáně. V jinové józe využíváme působení gravitace a v pozici necháme naše tělo dosáhnout takovou hranici, která je pro tělo příjemná, ale zároveň cítíme snesitelný tah, případně tlak tkáně..

V jinové józe využíváme různé pomůcky- bločky, bolstry, deky, meditační polštářky na oči…aj ( vše zdarma k dispozici u nás ve SPORT PERFEKTU). Pomůcky nám umožní v dané pozici vypodložit různé části těla a tím snížit napětí v těle a dosáhnout tak většího uvolnění, relaxace a cítit se pohodlně. Jinová jóga nám přináší výhody na fyzikální, energetické, mentální, emocionální úrovni.

Jinová jóga je vhodná pro každého, kdo umí respektovat své hranice. Je vhodná pro všechny, kdo mají sedavé zaměstnání, pro běžce, protože se efektivně věnuje kyčelním kloubům. Jinová jóga má své specifické pozice s dlouhými výdržemi. Jinová jóga také pracuje s energetickými dráhami těla neboli meridiány. Zároveň prohlubuje praxi meditačních technik.

V pozicích se zůstává od 1–20 minut, je vhodnější teplejší oblečení vzhledem ke statickým pozicím.

Zastavte se, nadechněte a uvolněte a užijte si ten příjemný pocit proudění energie čchi skrze vaše tělo…


 
 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.