Úvod » Novinky » Nové kurzy jógy s Věrou Leden 2019

Dnes je středa 20. 02. 2019 - Svátek má Oldřich, zítra Lenka

Novinky

Nové kurzy jógy s Věrou Leden 2019

Vážení a milí , Ráda bych Vás pozvala do nových pravidelných kurzů zaměřené na jógu. Na svých lekcích předávám své zkušenosti nejen z mnoha školení, ale především svou dlouholetou praxi. Nebudeme se učit krkolomné pozice, složité názvy. Raději zaměříme pozornost na vnímání a prociťování jógy na vlně dechu . Bude mi ctí Vás provést na této pestrobarevné cestě jógy

Všechny kurzy se uskuteční v příjemném prostředí SPORT PERFEKT OPAVA , Sady Svobody 4 kde máme vše potřebné k praktikování jógy podložky ( i když je lepší mít svou vlastní) , deky, bloky, pásky, přikrývky na oči, bolstry…aj
BONUS po cvičení jógy si můžeme v klidu posedět a vypít bylinkový čaj.

Pondělí 7:00 –8:00 Ranní jóga /60 minut
Skvělý start dne s jógou. Jakmile objevíte kouzlo ranního praktikování jógy zjistíte, že celý den budete nabití pozitivní energii. Budete odcházet s úsměvem…………..

Zahájení 14.1– 25.3
Nebude 18.2
Cena kurzu 1000,–Kč / 10 lekcí …………………………………­…………………………………………… Úterý 16:30 – 17:30 Jemná jóga / 60minut = osazeno. Děkuji :-)

Lekce pomalého klidného cvičení se snadným, nenáročným průběhem. Lekce je plná jednoduchých protahovacích asán, kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a dle možností výdrž v každé pozici. Mezi pozice jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky. V lekci zařazuji prvky z obličejové jógy.
Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky. Na závěr relaxace.

Zahájení 8.1 – 26.3
Nebude: 12.2 a 19.2
Cena kurzu: 1 000,–Kč / 10 lekcí …………………………………­……………………………………………

Úterý 17:45 – 19:00 Jóga pro všechny/ 75 minut = obsazeno. Děkuji :-)

Cvičení ásan (pozic jogy), které se plynule prolínají jedna s druhou v soustavě pozdravu slunci (Surya Namaskar). V rytmu dechu, svých vlastních pocitů s cílem protáhnout se, posílit celé tělo, prokrvit tkáně a vnitřní orgány, redukovat stres a napětí. Naučím Vás techniky dýchání, jak průběžně kontrolovat dech, pracovat s tělem v rámci provádění pozic a dávat rozměr mnoha novým poznatkům a prožitkům. Je to cesta, která nekončí a která Vám umožňuje stále objevovat své tělo, duši a mysl. Rozvíjí psychickou a fyzickou kondici současně. Někomu stačí jen to „cvičení“, někdo se vydá dál a může poznávat více sám sebe. V lekci dám vždy možnost provést pozici tak, aby jí zvládli i začátečníci.

Od 8.1 – 26.3
Nebude: 12.2 a 19.2
Cena kurzu: 1 200,–Kč /10 lekcí …………………………………­……………………………………

Středa 19:30 –20:45 Jin jóga /75 minut

Zastavte se, nadechněte a uvolněte a užijte si ten příjemný pocit proudění energie čchi skrze vaše tělo Dovolte svému tělu i mysli nedělat vůbec nic….. Praktikování jin jógy se od běžně známých jangových lekcí, kde zapojujeme především svaly, liší svou tichostí, klidem, ale respektem k potřebám vlastního těla. Oslovuje především jinové časti těla, což jsou ty části, které leží nejblíže vnitřnímu jádru: kosti, klouby, pojivové tkáně a především povázky ( fascie) Na rozdíl od svalů, které jsou jangové a mají rády pohyb, oslovíme pojivovou tkáň tichým klidným přijetím. Jakmile zaujmeme bezpečnou a vyváženou pozici, můžeme uvolnit svaly v oblasti , s nímž daná pozice pracuje, a jemně a nenásilně podpořit přítok výživy do pojivové tkáně. V jinové józe využíváme působení gravitace a v pozici necháme naše tělo dosáhnout takovou hranici, která je pro tělo příjemná, ale zároveň cítíme snesitelný tah, případně tlak tkáně..

Zahájení 16.1– 27.3
Nebude 13.2 a 20.3
Cena 1080,–Kč / 9 lekcí …………………………………­…………………………

Pátek 18:30 – 19:45 Jóga srdcem / 75 minut = obsazeno. Děkuji :-) Je konec pracovního týdne a vy se potřebujete nabít novou energii? Tento kurz je určený právě Vám
V lekci zařazuji prvky z obličejové jógy.

Zahájení 4.1 – 29.3.
Nebude: 15.2, 22.2 a 22.3
Cena kurzu: 1 200,–Kč / 10 lekcí

Na kurzech je omezení kapacita míst! Přihlášky prosím zašlete na email vera@sportperfekt.cz. Poté Vám zašlu informaci zdali je ještě volné místo a pokyny k platbě.

Děkuji. Těším se na Vás. S láskou Věra


 
 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.