Úvod » SM systém » Individuální lekce SM systém

Dnes je neděle 27. 11. 2022 - Svátek má Xenie, zítra René

SM systém

Individuální lekce SM systém

Nabízíme Vám možnost individuálních lekcí, které jsou zaměřeny pouze na Vás!

Objednávky Věra Hrušková 602 744 348 nebo email vera@sportperfekt.cz

INDIVIDUÁLNÍ CVIČENÍ lekce zaměřena pouze na Vás

1 osoba na lekci
Cena 600,–Kč / 1 lekce v trvání 45 minut
Možnost zakoupení 10 lekci za zvýhodněnou cenu 5 000,–Kč

2 osoby na lekci 800,– Kč / 1 lekce v trvání 45 minut

V případě zájmu mě kontaktujte 602 744 348 ( pokud Vám telefón nezvedám věnuji se jiným klientům) proto lépe pište email vera@sportperfekt.cz

Cvičební SM Systém, je vysoce efektivní cesta k léčbě, prevenci a regeneraci páteře. Umožňuje trvalou změnu v držení těla. Jedná se metodu systému stabilizace a mobilizace páteře, která vám umožní opětovný uvolněný a rozsáhlý pohyb bez bolesti. Tuto metodu cvičení vyvinul MUDr. Richard Smíšek. Na její vývoj měl velký vliv také Prof. MUDr. Karel Lewit, DrSc. a známá terapeutka Ludmila Mojžíšová. Nejdůležitější na SM cvičení je, že pomocí svalových spirálních zřetězení vytváří v těle sílu vzhůru (trakci páteře), která odlehčuje tlak na meziobratlové ploténky a klouby. Tím umožňuje jejich výživu, regeneraci i léčbu.
Díky špatným návykům (sedavé zaměstnání, práce na notebooku) máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány.


 
 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.