Úvod » Novinky » DŮLEŽITÉ INFORMACE!

Dnes je neděle 31. 05. 2020 - Svátek má Kamila, zítra Laura

Novinky

DŮLEŽITÉ INFORMACE!

.

Vážení a milí klienti SPORT PERFEKTU. s radostí Vám oznamuji, že všechny kredity, které byly platné do 13.3 na vašich čipových kartách jsou prodlouženy do 31.12.2020 nemusíte se o ně tedy obávat. Prosím zkontrolujte si je přes náš on-line systém, který funguje, muže se stát, že se vloudil šotek a já udělala chybu. Pokud zjistíte nesrovnalost prosím řešte to se mnou hned email vera@sportperfekt.cz já to zkontroluji-případně opravím.

Dále jsem právě odeslala přes 30 příkazů s penězi zpět na Vaše účty za cvičení v Chorvatsku . Na účtech by jste je měli mít pravděpodobně v pondělí-úterý. Ti kteří si přáli vložit příslušnou částku na čipovou kartu budou jí mít připsanou v pondělí 6.4. Prosím vše si zkontrolujte.

Co se týká relaxačních víkendu Jeseníky duben a Malenovice květen 2020 peníze jsem Vám dnes odeslala zpět v pondělí-úterý je máte na účtu.

Co se týká kurzu SM systém zdravá záda všichni už máte vrácené kurzovné na účtech. Prosím zkontrolujte si to.

Co se týká ostatních kurzů TRX PILATES, Jóga pro zdravá záda, jemná jóga a power jóga pro pokročilé prosím o trpělivost na všem každý den pracuji…peníze Vám budou vráceny nebo je převedu na čipové karty dle Vašeho přání domluvíme se.

A SKVĚLÁ ZPRÁVA NA ZÁVĚR :-) jakmile to bude možné OPĚT ROZJEDEME NAŠE STUDIO NAPLNO! NAŠE DVEŘE URČITĚ NEZŮSTANOU ZAVŘENY a OPĚT OTEVŘEME.

Věříme, že se těšíte stejně jako my. Přeji všem klidné dny s pozitivním myšlením. Věra Hrušková


 
 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.