Úvod » Půjčovna SUP » Recenze » Co říkají klientky o lekcích paddle jógy?

Dnes je sobota 26. 05. 2018 - Svátek má Filip, zítra Valdemar

Recenze

Co říkají klientky o lekcích paddle jógy?

.

Natálie K.
Paddle joga ? !
co dodat.
Dámy, jedním slovem – prostě Boží :)
to musíte zažít.
je to další level v józe.
Nádherné spojení asán v přírodě na paddlboardu
Věrka vede lekci opravdu zkušeně, v pohodě, od nejjednodušších pozic, po bojovníka, tanečníka :) strom :)
Rozhodně nepromarněte šanci pro krásný zážitek¨
Žijeme tady a teď :)

.............­.............­.............­.............­....

Vladěna L.
Dlouho mi nevycházelo se na padlle jogu dostat, o to více jsem byla natčená, jak spojení už tak nádherné jógy s vodní hladinou působí na nás uklidňujícím a zároveň nabíjejícím pocitem......­...nedá se to ani slovy popsat jak úžasně si člověk vyčistí hlavu a zklidní mysl! Těším se na další hodinu!!!

Jedním slovem NAMASTE......­.Děkuji za to, že tady jsi a co pro nás děláš :-)

.............­.............­.............­.............­......

Kateřina K.
Je to naprosto úžasné. Výborný relax, když si chce někdo vyčistit hlavu. Člověk se odreaguje od každodenního shonu, vypne. Je na vodě, v krásné přírodě a užívá si pohyb a protažení. A taky, jak jsem ti už říkala, cítím, že se mi posilují svaly ukryté hluboko uvnitř a ne jen ty..... Takže shrnutí – relax a makačka zároveň. No a je to taky sranda :-)

.............­.............­.............­.............­.....

Denisa H.
Ležím v posteli úplně mrtvá a neskutečně báječně unavená. Každý den mám v hlavě milión věcí, které musím vyřídit, udělat…, ale dnes na vodě jsem se soustředila opravdu jen na sebe a všechny ty úkoly, povinnosti a starosti byly fakt „daleko“! Prostě hustý…

.............­.............­.............­.............­......

Radka M.
Paddle jógu jsem si chtěla už dlouho zkusit, protože celkově ráda zkouším nové věci a co se týče jógy už o to více :-)

Nejprve jsem si myslela, že budu při každé rovnovážné pozici ve vodě, nakonec jsem byla mile překvapena, jak je prkno “robustní” a poměrně velké. Po počátečních nesnázích s pádlováním, jsem si našla svůj “grif” a mohla jsem se začít kochat kombinací osvěžující vody, krajiny a sluníčka. Člověk tak nějak automaticky používá svaly, o kterých ví, že má při cvičení zapojit, ale nedá na to takový důraz. Na pevné podložce se v pozici udrží, i když svaly nepoužije, kdežto na prkně to prostě tak jednoduše ošidit nejde;-). Určitě zase ráda přijdu – byl to parádní zážitek: jóga na vodě! Tato hodina jógy mě opět nezklamala!;-)

.............­.............­.............­.............­.....

Jana J.
Prostě dobrý pocit vyzkoušet něco nového a hlavně je to u mne o letním počasí ,miluji slunce které mne dobíjí,být venku a radost když to zvládnu:)prostě se cítím po hodině plná síly,dobrá nálada

.............­.............­.............­.............­....

Radmila Č.
Děkuji za nádhernou hodinu paddle jogy. Bylo to výjimečné a moc krásné cvičeni na vodě při západu slunce. Nevšední zážitek.

.............­.............­.............­.............­.....

Veronika:
Moc děkuji za nezapomenutelný zážitek z lekce paddle jógy. Já osobně jsem byla bez očekávání a chtěla to jen vyzkoušet. A všem paddle jógu vřele doporučuji.To napětí, jestli ve vodě skončíte nebo ne je i něco víc, než příjemný pocit z jógy samotné. Už se těším na příště, snad budu mít štěstí i na sluníčko na obloze- na paddle boardech jich tam pár bylo ❤ Namasté.


 
 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.